Menu

Głośnik mobilny HAMA Soundcup-Z Czarno-srebrny

Opis

Partner W Podróży Model Soundcup Z to lekki i kompaktowy głośnik z pojemnym akumulatorem i łącznością bezprzewodową Bluetooth. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które kochają słuchać muzyki poza domem, lecz nie koniecznie chcą ograniczać się zaplątanymi przewodami.

Dźwięk 360° Dzięki zaimplementowaniu niepowtarzalneko kształtu, dźwięk z głośnika HAMA Soundcup Z rozchodzi się równomiernie we wszystkich kierunkach. Każdy zakamarek pomieszczenia zostanie wypełniony muzyką. Na dodatek nowoczesny panel dotykowy i interesująca tekstura tkaniny którą pokryty jest urządzenie powodują,akcentuje sie na tle innych.

Wbudowany Mikrofon {pomocn|przydatn)a funkcją, którą posiada głośnik HAMA Soundcup Z jest możliwość odbierania i prowadzenia rozmów telefonicznych. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz zmienić urzadzenie w zestaw głośnomówiący.

Bez Zbędnych Przewodów Z głosśnikiem HAMA Soundcup Z połączysz swojego smartfona lub tablet bezprzewodowo, za pomocą łączności Bluettoh. Możesz dzięki temu zapomnieć o wiecznie poplątanych przewodach i słuchać swojej ulubionej muzyki wszędzie tam gdzie chcesz w wysokiej jakości.

Muzyka Przez Cały Dzień Słuchaj muzyki przez cały dzien bez obaw o stan baterii. Wbudowany w modelu Soundcup Z akumulator pozwala na pracę nawet do 16 godzin po pełnym naładowaniu. Dzięki temu głośnik świetnie sprawdzi się podczas długich podróży lub podczas wypoczynku na przykład na plaży....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.