Menu

Głośnik mobilny LAMAX Beat Sentinel SE-1

Cechy produktu

  • Producent LAMAX 

Opis

Wszechstronny Sound System Kompaktowy głośnik LAMAX Beat Sentinel SE to świetny kompan do miasta i na piknik. Wysokiej jakości dźwięk z podwójnych głośników o mocy 10 W w outdoorowym wydaniu, wytrzymałym na pył i rozbryzgi wody, a na dodatek wytrzymała bateria umożliwiająca odtwarzanie muzyki nawet przez 20 godzin po jednym naładowaniu.

Brzmienie perfekcyjnej jakości dźwięk jest zasługą podwójnych przetworników o mocy 10W. Głośnik LAMAX Beat Sentinel SE znamionuje się czystym i dynamicznym brzmieniem wysokich tonów, a linia basów olśniewa wyrazistością i głębią, dzięki czemu każdy utwórbrzmi jeszcze lepiej.

konkretna konstrukcja Bezprzewodowy głośnik Sentinel SE-1 możesz posiadać zawsze przy sobie w pełnej gotowości do rewelacyjnego odtwarzania każdego utworu, którym chciałbyś się podzielić ze znajomymi. Przypasowany do stosowania na świeżym powietrzu dizajn znakomicie koresponduje z podwyższoną opornością na pył, a także rozbryzgi wody.

Dzięki gumowym elementom i trwałej konstrukcji stanie na wysokości zadania w każdym miejscu. Łączność Kable audio na prawidłowe odchodzą w zapomnienie. Sentinel możesz teraz bezproblemowo złączyć z telefonem komórkowym, tabletem czy notebookiem przy pomocy bezprzewodowej technologii Bluetooth 2.1 – i to na odległość aż 25 metrów.

Urządzenie zezwala na ponadto funkcję odtwarzania muzyki bezpośrednio z karty Micro SD, a także za pomocą wejścia audio i załączonego kabla audio 3,5mm. Bateria Sentinel SE-1 to rewelacyjny towarzysz podróży - jedno naładowanie starczy nawet na 20 godzin bezustannej pracy.

Nie musisz już obawiać się rozładowanej baterii – niesparowany głośnik po 10 minutach bezczynności samoczynnie się wyłączy....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.