Menu

Głośnik mobilny OMEGA OG60W

Opis

Omega OG60W to głośnik Bluetooth w stylowej, drewnianej obudowie. Funkcja True Wireless Stereo, umożliwia bezprzewodowe połączenie ze sobą dwóch głośników tworząc w ten sposób komplet stereo. Głośnik został wyprodukowany z tworzywa imitującego drewno, taki wygląd będzie nie tylko też praktycznym dodatkiem w naszym domu.

Funkcja True Wireless Stereo pozwala na nam połączenie dwóch głośników Omega OG60W w pakiet. W ten sposób uzyskujemy jeszcze lepszą jakość dźwięku w systemie stereo. Model OG60W został wyposażony w wysokiej jakości 3-calowy głośnik o mocy 5 watów.

Emitowana jakość dźwięku jest czysa, energiczna i wzbogacona dodatkowym basem. Głośnik Omega OG60W może odtwarzać muzykę bezprzewodowo przy pomocy technologii Bluetooth 4.2. Dzięki złączu AUX, można podłączyć dowolne urządzenie muzyczne takie jak: Odtwarzacz MP4.

zaimplementowany akumulator pojemność 1200 mAh co zezwala na słuchanie naszej ulubionej muzyki w trybie bezprzewodowym przez długi czas....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.