Menu

Głośnik mobilny ONKYO NCP-302 Biały

Cechy produktu

  • Producent ONKYO 

Opis

Onkyo wprowadza do sprzedaży głośnik Wi-Fi współpracujący z najnowszymi technikami komunikacji bezprzewodowej, a jednocześnie oferujący staranne i ciepłe brzmienie. Urządzenie zawiera dwa przetworniki niskośredniotonowe z membranami o średnicy 77mm i kopułkę wysokotonową o średnicy 26mm.

Przetworniki zasilane są dwoma niezależnymi wzmacniaczami o łącznej mocy ciągłej 23W. Obudowa wykonana jest z płyt MDF, głośniki zabezpieczone są metalową siatką. Na górnej ściance dostępne są przyciski, regulator głośności i wskaźniki typu pracy.

C-P302 współpracuje z amplitunerami A/V i stereo, a także z odtwarzaczami sieciowymi Onkyo, wyekwipowanymi w bezprzewodowy multiroom FireConnect®*. Przy pomocy najnowszej aplikacji Onkyo Controller (iOS/Android) można prosto i intuicyjnie przesłać do innego pokoju sygnał z odbieranej poprzez amplituner muzyki z sieci, radia internetowego, dowolnego wejścia w tym gramofonowego**.

Urządzenie zezwala na odbiór dźwięku wysyłanego bezprzewodowo po przez Chromecast* i funkcjonuje z sygnałem DTS Play-Fi*. NC-P302 wyekwipowany jest dwuzakresowy Wi-Fi 5 GHz/2.4 GHz i zezwala na przesyłanie sygnału Bluetooth®.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.