Menu

Głośnik mobilny SHARP GX-BT280 Czerwony

Opis

Bezprzewodowa muzyka Głośnik SHARP GX BT280 oszałamia czystością dźwięku o mocy 14W, ponadto technologia DSP gwarantuje psychoakustyczne wzmocnienie basów i odtwarzanie głębszych, bogatszych niskich tonów.

Łączenie z urządzeniem jest prędkie i proste przy pomocy bezprzewodowego standardu łączności Bluetooth. Nie musisz męczyć się już poplątanymi przewodami a zasięg łączności wynosi 10 metrów. Niepodatna kompozycja Głośnik SHARP GX BT280 posiada certfikat IP56, który zagwarantuje ochronę urządzenia przed przypadkowym zachlapaniem.

Jeśli używasz głośnika na przykład w trakcie treningów, to nie musisz martwić się o to, że pot uszkodzi urządzenie. Sterowanie jest szczególnie proste i intuicyjne, dzięki obfitym przyciskom funkcyjnym. Asystent głosowy wbudowany mikrofon w głośniku SHARP GX BT280 umożliwia sterowanie za pomocą Asystenta Głosowego.

na dodatek możesz zastosować urządzenie jako zestaw głośnomówiący i prowadzić za jego pomocą rozmowy telefoniczne. Mobilność Dzięki zaimplementowanej baterii możesz radować się ulubioną muzyką nawet do 12 godzin po pełnym naładowaniu.

dzięki czemu możesz zabrać urządzenie ze sobą wszędzie gdzie tylko chceszmieć muzykę zawsze przy sobie....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.