Menu

Głośnik mobilny TECHNISAT Audiomaster MR1

Cechy produktu

  • Producent TECHNISAT 

Opis

Radio internetowe Dzięki funkcji radia internetowego zyskacie Państwo dostęp od tysięcy stacji radiowych z całego Świata, np. Dzięki podłączeniu do sieci lokalnej urządzenie ma dostęp do internetu. Nasi specjaliści stale rozbudowują i aktualizują lista kanałów radiowych.

Streaming audio Streaming audio zezwala na nieograniczony dostęp do zasobów w sieci UPnP np. Plików multimedialnych zapisanych na komputerze lub na dysku twardym zaimplementowanym w dekoderze czy telewizorze. prosto odtworzysz na telewizorze np.

film zapisany na Twoim komputerze. MyDigitRadio Pro-App MYDIGITRADIO PRO-App umożliwia sterowanie radiami i głosnikami marki TechniSat. W dodatku aplikacja umożliwa pełną obsługę urządzeń kompatybilnych z systemem multiroom.

Multiroom Z funkcją stremowania audio - Multiroom, możecie Państwo związać radia i głośniki w sieć współpracujących urządzeń. Tak utworzone grupy umożliwiają jednoczesne odtwarzanie ulubionej muzyki w całym domu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.