Menu

Głośnik mobilny TREVI 82 BT Niebieski

Cechy produktu

  • Producent TREVI 

Opis

Komunikacja Bezprzewodowa Zapomnij o przyłączaniu zbędnych przewodów. Z głośnikiem TREVI 82BT masz możliwość połączenia swojego smartfona, tabletu czy laptopa za pomocą technologii Bluetooth. Zasięg łączności wynosi 10 metrów, a przesyłana muzyka nie traci nic ze swej jakości.

Słuchaj swych ulubionych piosenek gdzie chcesz bez zbędnych przewodów. Pamięć Dodatkowa Model 82BT wyposażony został w slot na kartę pamięci, dzięki temu można rozbudować urządzenie o swoją własną pamięć na której możesz przechowywać swoją ulubioną muzykę.

To wyjątkowo {pomocn|przydatn)a funkcja, dzięki której możesz odtwarzać ulubione utwory nawet wtedy gdy na przykład Twój telefon się rozładuje lub nie obsługuje standardu łączności bluetooth. Zestaw Głośnomówiący Zachwyć się korzyściami jakie wynikają z wbudowanego mikrofonu w głośniku TREVI 82BT.

Możesz używać go jako zestaw głośnomówiący i prowadzić rozmowy telefoniczne za pomocą głośnika, bez konieczności trzymania telefonu w ręce, na przykład podczas przygotowywania posiłku....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.