Menu

Głośnik Sony SRS-XB22

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

Impreza za każdym razem tam gdzie Ty Poczuj się jak na festiwalu muzycznym z głośnikiem przenośnym SONY SRS-XB22, który obsługuję technologię LIVE SOUND. Dodatkowym plusem jest niepodatność na wodę i pył, więc bez stresu możesz używać urządzenia w każdych warunkach.

Głośnik ma możliwośc emitowania kolorowego światła co zapewni unikalny klimat na każdej imprezie. Technologia EXTRA BASS Nadaj muzyce większej głębi dzięki funkcji EXTRA BASS™. W dwóch pełnozakresowych głośnikach zaimplementowane zosytały dwie membrany bierne, które wzbogacają brzmienie niskich tonów.

Dzięki tej technice basy będą brzmiały jeszcze konkretniej. Live Sound Głośnik SONY SRS-XB22 został skonstruowany w taki sposóbchoćby największa impreza się udała. Technika LIVE SOUND zastosowana w tym modelu powoduje, że gdy głośnik jest ustawiony pod odpowiednim kątem, muzyka roznosi się na większą przestrzeń.

Uzyskujemy w ten sposób dźwięk przestrzenny, który tworzy prawdziwy festiwalowy klimat. Kolorowe Oświetlenie Nie tylko muzyka potrafi zapewnić odpowiednią atmosferę,jeszcze oświetlenie. Głośnik SONY SRS-XB22 jest wyekwipowany w wielokolorowe migające oświetlenie.

Można zsynchronizować światło razem z brzmieniem muzyki albo ustawić dowolny kolor zależnie od nastroju. Muzyka w Każdych warunkach Urządzenie certyfikat IP67 co oznacza,nieprzystępne warunki nie stanowią przeszkody.

Impreza przy basenie będzie jeszcze przyjemniejsza z wodoodpornym głośnikiem SONY SRS-XB22. Podczas wycieczki do lasu lub na plażę w dodatku można wziąć ze sobą ulubioną muzykę. Głośnik będzie grał niezależnie od tego ile pyłu jest w twoim otoczeniu.

solidna budowa podczas codziennego stosowania nieuniknione są upadki czy otarcia. Dlatego model SRS-XB22 został poddany intensywnym testom które sprawdziły jego niepodatność na wstrząsy. Wszystko po to żeby zapewnić komfort używania i bezstresowe słuchanie muzyki bez obaw o stan urządzenia.

Aplikacja Sony Music Center Dzięki aplikacji Sony | Music Center możesz kontrolować imprezę nie podchodząc do głośnika, a dalej tańcząc na parkiecie. Używając aplikacji możesz zmieniać aktualne playlisty, decydować o kolejności odtwarzanych piosenek jak i na dodatek możesz sterować oświetleniem.

Masz możliwość zmiany jego schematów, trybu wyświetlanych odcieni i synchronizację światła z dźwiękiem....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.