Menu

Głośnik Sony SRS-XP500

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Kolor czarny 

Opis

życie powinno toczyć się na pełnej głośności. Zbierz więc znajomych, włącz muzykę, do oporu podkręć głośność, a potem przetańczcie całą noc przy akompaniamencie czystego, bogatego dźwięku. Świeże głośniki z linii x pozwalają najpełniej cieszyć się każdą chwilą, rozkręcać niezapomniane imprezy i żyć pełnią życia..korzyści: nie pozwól, aby garden party skończyło się wraz z pierwszym kaprysem pogody.

głośnik xp500 jest broniony przed wodą na poziomie ipx4, więc nie musisz się obawiać kilku kropli deszczu. Chcesz słuchać muzyki w trakcie chodzenia? żaden problem. Głośnik xp500 ma komfortowy uchwyt, więc za każdym razem możesz go zabrać ze sobą.

dzięki jednostkom niskotonowym i wysokotonowej głośnik xp500 odtwarza pierwszorzędny dźwięk — głęboki, dynamiczny, z czystymi wokalami i wyraźnym wrażeniem przestrzenności. Genialnie spisuje się na imprezach, ale stworzy też klimat do relaksu w domu.

aby zapewnić udoskonaloną jakość dźwięku, w głośniku xp500 harmonijnie połączono rozmaite technologie. Jednostka x-balanced speaker unit zapewnia głęboki, dynamiczny bas i czyste wokale choćby przy sporej głośności.

technika mega bass pozwala autentycznie podkręcić bas. Słuchając nagrań z konkretnym rytmem, uzyskasz głębokie i dynamiczne niskie dźwięki. Nowy system świateł pozwala uzyskać nowocześnie wyglądające, delikatne podświetlenie, idealne na imprezy i do codziennego wykorzystywania.

użytkownicy aplikacji sony | music center mogą choćby wybierać przeróżne schematy oświetlenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.