Menu

Głośnik Trevi XP 72

Cechy produktu

  • Producent TREVI 

Opis

Komunikacja Bezprzewodowa Zapomnij o podłączaniu zbędnych przewodów. Z głośnikiem TREVI XP72 masz możliwość połączenia swojego smartfona, tablet czy notebooka przy pomocy technologii Bluetooth. Zasięg łączności wynosi 10 metrów, a przesyłana muzyka nie traci nic ze swej jakości.

Słuchaj swoich ulubionych piosenek gdzie chcesz bez zbędnych przewodów. Złącza Jeśli twój tablet lub smartfona nie ma możliwości łączenia się z głośnikiem za pomocą technice Bluetooth możesz skorzystać z innych możliwości połączenia.

Urządzenie ma złącze Aux i bardzo popularne micro USB które służy w dodatku do ładowania urządzenia. Komplet Głośnomówiący Zachwyć się korzyściami jakie wynikają z zastosowanego mikrofonu w głośniku TREVI XP72.

Możesz używać go jako pakiet głośnomówiący i prowadzić rozmowy telefoniczne za pomocą głośnika, bez konieczności trzymania telefonu w ręce....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.