Menu

Głośnik JBL JR POP

Cechy produktu

  • Producent JBL 

Opis

Dźwięk dla młodych zwolenników muzyki Głośnik mobilny JBL JR Pop został produkowany żeby zapewnić zabawę i interakcję z muzyką dla najmłodszych. Urządzenie jest tworzone z mocnych tworzyw, ma wytrzymałą baterię i odtwarza dźwięk na wysokim poziomie.

Bezprzewodowe przesyłanie muzyki Model JBL JR Pop daje możliwość słuchania muzyki też z innych źródeł takich jak tablet, telefon czy notebook bez konieczności przyłączania przewodów. Wystarczy zintegrować dowolne urządzenie z głośnikiem za pomocą Bluetooth.

Wytrzymała Bateria Urządzenie zostało zaopatrzone w baterię która umożliwia ciągłe odtwarzanie muzyki i różnorodnego rodzaju efektów świetlnych, które są zsynchronizowane z dźwiękiem choćby do 5 godzin. Wodoodporny Głośnik JBL JR Pop atest IPX7 a to oznacza,bezproblemowo można go wziąć na plażę bez obaw o to, iż upadnie do wody.

ponadto urządzenie jest wyekwipowane w pasek, dzięki temu można przypiąć je do plecaka lub części garderoby bez konieczności trzymania go w ręce....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.