Menu

Głośnik JBL JR POP

Cechy produktu

  • Producent JBL 

Opis

Dźwięk dla młodych wielbicieli muzyki Głośnik mobilny JBL JR Pop został wykonany żeby zapewnić zabawę i interakcję z muzyką dla najmłodszych. Urządzenie jest tworzone z solidnych materiałów, ma wytrzymałą baterię i odtwarza dźwięk na wysokim poziomie.

Bezprzewodowe przesyłanie muzyki Model JBL JR Pop daje możliwość słuchania muzyki na dodatek z innych źródeł takich jak tablet, telefon czy laptop bez konieczności podłączania przewodów. Wystarczy zespoić dowolne urządzenie z głośnikiem za pomocą Bluetooth.

Wytrzymała Bateria Urządzenie zostało zaopatrzone w baterię która umożliwia ciągłe odtwarzanie muzyki i zróżnicowanego rodzaju efektów świetlnych, które są zsynchronizowane z dźwiękiem nawet do 5 godzin. Wodoodporny Głośnik JBL JR Pop atest IPX7 a to oznacza,bezproblemowo można go wziąć na plażę bez obaw o to, iż upadnie do wody.

w dodatku urządzenie jest zaopatrzone w pasek, dzięki czemu można przypiąć je do plecaka lub części garderoby bez konieczności trzymania go w ręce....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.