Menu

Głośnik JBL JR POP

Cechy produktu

  • Producent JBL 

Opis

Dźwięk dla młodych miłośników muzyki Głośnik przenośny JBL JR Pop został wytworzony by zapewnić zabawę i interakcję z muzyką dla najmłodszych. Urządzenie jest tworzone z potężnych materiałów, ma wytrzymałą baterię i odtwarza dźwięk na wysokim poziomie.

Bezprzewodowe przesyłanie muzyki Model JBL JR Pop daje możliwość słuchania muzyki także z innych źródeł takich jak tablet, telefon czy laptop bez konieczności przyłączania przewodów. Wystarczy skonsolidować dowolne urządzenie z głośnikiem za pomocą Bluetooth.

Wytrzymała Bateria Urządzenie zostało wyposażone w baterię która umożliwia ciągłe odtwarzanie muzyki i najróżniejszego rodzaju efektów świetlnych, które są zsynchronizowane z dźwiękiem nawet do 5 godzin. Wodoodporny Głośnik JBL JR Pop atest IPX7 a to oznacza,bez problemu można go wziąć na plażę bez obaw o to, iż upadnie do wody.

na dodatek urządzenie jest wyposażone w pasek, dzięki temu można przypiąć je do plecaka lub części garderoby bez konieczności trzymania go w ręce....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.