Menu

OneConcept Black Know głośnik z Bluetooth AUX akumulator czn

Cechy produktu

  • Producent OneConcept 

Opis

Obojętnie czy w parku,ogrodzie albo nad basenem, oneConcept Black Know odtwarza Twojąulubioną muzykę wszędzie, bezprzewodowo i z perfekcyjną precyzjąbrzmienia. Zintegrowanyinterfejs Bluetooth zezwala na intuicyjne łączenie głośnika zinnymi urządzeniami z Bluetooth, np.

smartfonem, tabletem lublaptopem i odtwarzanie zawartej w nich muzyki. Wejście AUX umożliwianagłośnienie muzyki odtwarzanej w niemalże wszelkich urządzeniachaudio, takich jak odtwarzacze MP3, komórki itp.

Ten wyjątkowosolidny i wytrzymały głośnik z Bluetooth nie musi obawiać siękontaktu z wodą albo uderzeń. W trakcie odtwarzania myzyki zupełnienie przeszkadza mu opryskanie wodą. W dodatku urządzenie posiadawarstwę ochronną z silikonu, która rozszerza wytrzymałość nauderzenia i gwarantuje bezstresowe stosowanie go w plenerze.Zintegrowane membrany głośnikowe oneConcept Black Know tworządynamiczne brzmienie stereo, podczas gdy wszystkie funkcje, takie jakprzeskakiwanie pomiędzy utworami lub regulacja głośności, sterujesię poprzez instynktowną sekcję kontroli na górze obudowy.

Zintegrowanyakumulator zasila głośnik oneConcept Black Know poprzez wielegodzin słuchania muzyki. Ładowanie akumulatora odbywa się przy tymza pomocą komputera przez gniazdo USB.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.