Menu

OneConcept JamBarBT120 2.1 głośnik Bluetooth AUX Akku biały

Cechy produktu

  • Producent OneConcept 

Opis

OneConcept JamBarBT120 2.1 głośnikBluetooth AUX Akku biały proponuje kompetentny punkt wyjściowy do grania muzyki, czy to bezprzewodowo poprzez Bluetooth czy poprzez przewód AUX. Rewelacyjnie współpracuje z każdym sprzętem obsługującym bluetooth jak Smartphone, Tablet-PC czy laptop, tym samym umożliwiając bezprzowodowe granie w zasięgu do 15m od źródła muzyki.

Urządzenie nie obsługujące bluetooth wykorzystują wejście AUX, które łączy odtwarzacze CD i MP3 przy pomocy kabla jack 3,5mm. Jedną z wielu zalet głośników ONEconcept Bluetooth jest także wykorzystywanie go jako pakiet głośnomówiący.

Ponieważ oprócz zastosowanego mikrofonu i przejrzyście czystej jakości połączeń, jego funkcje podstawowe, takie jak odpowiedzi na wezwanie i ponowne wybieranie połączeń są sterowane bezpośrednio z urządzenia.

wbudowana bateria proponuje 6-godzinne zasilanie i manifestuje absolutną mobilność bezprzewodowego głośnika. Wspaniale nadaje się tym samym do wykorzystywania w parku czy na plaży. Kompaktowe rozmiary i niewielka waga dają możliwość noszenia głośnika JamBar 120BT w plecaku.

na dodatek, głośnik ma nad wyraz komfortową do uchwycenia miękką powierzchnię, co sprawia, że sprzęt ten jest wyjątkowo ciekawy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.