Menu

OneConcept SmartTooth2 odbiornik bluetooth biały 15m A2DP

Cechy produktu

  • Producent OneConcept 

Opis

OneConcept SmartTooth2 odbiornik bluetooth wzbogaca istniejące już konfiguracje hi-fi i inne urządzenia audio z wejściem AUX jack 3,5 mm, poprzez bycie zdolnym do cyfrowej transmisji audio przez Bluetooth.

Można śmiało stwierdzić,dzięki czemu urządzeniu.zaoszczędzaja Państwo pieniądze. Po pierwsze zakup nowych sprzętów jest drogi, a po drugie sprzęt ten ma obfite możliwości. To malutkie urządzenie przyjmuje pliki muzyczne i audio z Państwa mobilnych urządzeń i gra je poprzez domowy sprzęt stereofoniczny, podczas gdy sterowanie odbywa się poprzez przenośne źródło muzyki.

Odbiornik ten łączy się nad wyraz szybko ze smartfonami, tabletami czy komputerem PC, a dzięki dołączonemu w dostawie kablowi 3,5mm jack możliwe jest połączenie z odbiornikiem HiFi, sprzętem stereofonicznym czy aktywnymi głośnikami.

Położony na górze przycisk umożliwia szybkie włączanie, zatrzymywanie i wyłączanie muzyki. Dzięki zaimplementowanej baterii, niewiele znaczącej wadze i niewielkim wymiarom, odbiornik oneConcept SmartTooth2 doskonale pasuje "na drogę." Może on działać od 8-10 godzin na baterii.

Zasięg bluetooth do 15m. W razie rozładowania baterii mamy wejście USB do ponownego naładowania. Poleca się wyłączać urządzanie gdy go nie używamy właśnie dla zachowania baterii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.