Menu

Pioneer XW-BTSP1-K (czarny)

Cechy produktu

  • Producent Pioneer 

Opis

wygodny i progresywny mobilny głośnik PIONEER XW-BTSP1K z wbudowaną łącznością Bluetooth pozwala na strumieniowanie Twojej ulubionej muzyki. Jego lekka i trwała budowa ułatwia przenoszenie, a zastosowana bateria pozwala słuchać muzyki poprzez cały dzień.

Łączność Nie Ci potrzeba już żadnych przewodów by słuchać muzyki na głośniku PIONEER XW-BTSP1K z innego źródła. Starczy,złączysz swojego smartfona, teblet czy laptopa z głosnikiem za pomocą łączności Bluetooth.

dzięki czemu możesz słuchać swych ulubionych utworów w wysokiej jakości kiedy tylko chcesz. Pojemna bateria Głośnik PIONEER XW-BTSP1K wbudowana baterię, która do pełnego naładowania potrzebuje zaledwie 4 godziny.

Na pełnym naładowaniu urządzenie może pracować choćby do 10 godzin. Od teraz możesz radować się swoją ulubioną muzyką bezustannie poprzez cały dzień....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.