Menu

Power audio AKAI SS023A-X10 DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent Akai 

Opis

mocne i czyste brzmienie AKAI SS023A-X10 to kompaktowy power audio, który wyniesie twoje imprezy na nowy poziom. Z tym zestawem rozkręcisz nie jedną zabawę zarówno w domu jak i w ogrodzie. System charakteryzujący się czystością brzmienia odtwarzanego dźwięku, którą zapewnią zastosowane kolumny o łącznej mocy 50W RMS.

Muzyka z portu USB Port USB, a także wejście liniowe audio AUX umożliwia bezpośrednie odtwarzanie zawartości audio z innych źródeł. Starczy, iż podłączymy nośnik do zestawu i będziemy mogli radować się niewiarygodnym dźwiękiem, a także mocnym brzmieniem.

W zestawie wynajdziemy mikrofon oraz pilot zdalnego sterowania. Strumieniowanie muzyki Power audio AKAI SS023A-X10 ma moduł Bluetooth, który umożliwia łatwą bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami.

Odtwarzanie muzyki nigdy nie było łatwiejsze. Za jednym dotknięciem możesz rozpocząć parowanie przez Bluetooth i strumieniowe przesyłanie muzyki. Zasilanie akumulatorowe Power audio wbudowane radio FM, które pozwoli na bieżąco śledzić ulubioną rozgłośnię.

Urządzenie zasilane jest akumulatorowo. AKAI SS023A-X10 jest dodatkowo szczególnie wygodny w transporcie. Waży 10,5 kg i został wyposażony w wygodny teleskopowy uchwyt, a także kółka zapewniające przystępne przenoszenie....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.