Menu

Power audio NOVOX Mini Movibox Czarny DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent NOVOX 

Opis

Uniwersalny i użyteczny MiniMobivox to przenośny system nagłośnieniowy o mocy 50W z wbudowanym odtwarzaczem MP3 USB/SD i Bluetooth i pilotem. Dzięki swojej konstrukcji, jest przystępny w transporcie a wbudowana bateria zagwarantuje nieustanną pracę nawet do 12 godzin.

produktywność 6,5"-calowy woofer połączony z 1-calowym głośnikiem wysokotonowym przyjemny odsłuch jednocześnie w niskim jak i wysokim paśmie. Specjalnie zaprojektowana pokrywa została tworzona, aby wzmacniać to pasmo, zachowując jednocześnie wysoką efektywność i transparentność.

Odtwarzacz MP3 Możesz być pewien swego repertuaru podczas imprezy. Zapewni Ci to obecny na pokładzie odtwarzacz MP3. Możesz go zasilić utworami z karty SD, pamięci masowej USB lub przez Bluetooth – bezpośrednio ze smartphone’a.

nawet 12 godzin muzyki Tyle jest wstanie pracować MiniMobivox bez ładowania baterii. Realne jest także podłączenie go do sieci elektrycznej....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.