Menu

Power Audio PIONEER XW-SX50-B CLUB 5 Czarny + Nawet 35% taniej! + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent PIONEER 

Opis

Zabierz do domu doświadczenia klubowe w pełnym komplecie, z autentycznym dźwiękiem i atmosferą. Oprócz dynamicznego basu i jakości dźwięku, tryby oświetlenia LED Rave i Chill podkreślają imprezowy nastrój, aktywując się w synchronizacji z odtwarzaną muzyką.

Naciskając przycisk umieszczony u góry możesz przywoływać swoje playlisty własnym głosem. Połącz dwa albo więcej urządzeń dla lepszego efektu.Korzyści: obszerne napędy głośników są w stanie dostarczyć dużo mocy ze wzmacniacza bez zakłóceń, pozwalając urządzeniu Club5 wypełnić dom dynamicznym dźwiękiem.

Bęben basowy to nie tylko niskie brzmienie, generuje on też wysokie częstotliwości, które często są kompensowane uderzeniem basu. Technologia Kick Enhance firmy Pioneer akcentuje wykasowaną częstotliwość i sprawia, że uderzenie jest bardziej zadziorne.

zagwarantuje to szybki bas dla entuzjastycznego dźwięku. Dwa tryby oświetlenia wspaniałą atmosferę, dopasowaną do nastroju lub do muzyki. Możesz wybrać mieszane albo jednokolorowe oświetlenie. Tryb Rave LED:lampki migają synchronicznie w rytmie muzyki dla efektu podkręcania.

Tryb Chill LED:zaświecają się powoli w rytmie, tworząc nastrój. Możesz natychmiast przełączyć na inną playlistę na swych serwisach muzycznych, takich jak Spotify, TuneIn naciskając przycisk „Voice” na górnym panelu urządzenia i mówiąc „Play [nazwa playlisty] do zaimplementowanego mikrofonu.

Możesz wzmocnić wrażenie łącząc bezprzewodowo dwa urządzenia i wykorzystując je jako lewy i prawy głośnik lub zespolić dowolną ilość sprzętów przez połączenie przewodowe - rewelacyjne rozwiązanie na imprezy i inne radosne okazje.

Club5 możesz umieszczać poziomo lub pionowo, dostosowując je do swego wnętrza albo stylu. Możesz zastosować dołączone stopy dla układu poziomego. Korzystając z darmowej aplikacji Pioneer Club Sound możesz zapisywać swoje playlisty we wstępnych ustawieniach RAVE/CHILL i sterować trybem LED.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.