Menu

SOUNDCORE RAVE MINI

Cechy produktu

  • Producent SOUNDCORE 

Opis

Poczuj całkowitą moc Rave Mini, który gwarantuje 80 W olśniewającej muzyki za pośrednictwem 5.25-calowego głośnika niskotonowego, 2-calowego głośnika wysokotonowego i 5.25-calowego radiatora pasywnego. Unikatowa technika BassUp zapewni wstrząsający bas intensyfikując każdy utwór.

Podłącz 2 głośniki Rave Mini za pomocą jednego urządzenia i zwiększ głośność lub wypełnij przestrzeń dźwiękiem stereo,zwiększyć scenę dźwiękową. Pokaz świetlny płynie wraz z rytmem. Podbija wodę, ma oburzającą zabawę i zabiera imprezę na przejażdżkę.

Wszystko inicjuje się po naciśnięciu przycisku odtwarzania. Wodoodporna pokrywa IPX7 i pływająca kompozycja zapewniają,choćby gdy Rave Mini zostanie kompletnie zanurzony wypłynie prosto z powrotem na powierzchnię, aby nadal wypełniać twoje podwórko melodiami.

Rave Mini zapewnia 18 godzin ciągłego odtwarzania. Chwyć Rave Mini za zastosowany uchwyt i zabierz swoje utwory w drogę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.