Menu

Ultimate Ears Wonderboom (czerwony)

Cechy produktu

  • Producent Ultimate Ears 

Opis

Ultimate Ears Wonderboom ekstremalnie przenośny głośnik Bluetooth z zaskakująco mocnym dźwiękiem – Ultimate Ears Wonderboom to wyjątkowo wszechstronna kompozycja, która ma wyjątkowo dużo do zaoferowania swojemu użytkownikowi.

Od pikniku w parku, aż po wspólne oglądanie ulubionej rozrywki, Wonderboom gwarantuje aż 10 godzin nieustannego dźwiękowego spektaklu. Najważniejsze atrybuty: Łączność bezprzewodowa Bluetooth,Dookólny dźwięk 360°,Wodoodporna kompozycja (IPX7),Akumulator zapewniający energię na 10 godzin pracy.

Patrząc na głośnik Wonderboom można zastanawiać się, jak ta minimalna konstrukcja (wysokość 102 mm, średnica 93,5 mm) może dostarczać tak dynamiczny, emocjonujący dźwięk i dookólny dźwięk. Odpowiedzią są zaimplementowane głośniki: dwa 40-milimetrowe przetworniki aktywne, które wspomagane są przez dwie bierne membrany o wymiarach 46 × 65 mm.

Efekt? Pasmo przenoszenia od 80 Hz do 20 kHz i maksymalny poziom dźwięku 86 dB. Oprócz czterech przetworników pokrywa Wonderboom skrywa także moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth. Głośnik zapamiętuje aż osiem sparowanych źródeł dźwięku i w tym samym czasie może łączyć się z dwoma z nich.

Źródłami mogą być smartfony, tablety i inne urządzenia wspierające Bluetooth i profil A2DP. Użytkowanie głośnika usprawnia zasięg łączności bezprzewodowej – aż 33 m. Siłę napędową do działania głośnika Wonderbom dostarcza zastosowany akumulator litowo-jonowy.

W pełni naładowany zagwarantuje energię na ok. 10 godzin pracy urządzenia. Samo ładowanie zajmuje mniej niż trzy godziny. Funkcjonalność głośnika zwiększa wodoodporna obudowa, która ogranicza ryzyko uszkodzenia urządzenia w przypadku zanurzenia go w wodzie (klasa IPX7, zanurzenie na głębokość do 1 m poprzez maksymalnie 30 minut).

na dodatek, Wonderboom jest niepodatny na upadki z wysokości ok. 1,5 m, a znajdująca się na górze pętelka usprawnia przymocowanie głośnika, np. Do torby, roweru lub plecaka. Łatwość wykorzystywania Ultimate Ears Wonderboom rozszerzają przyciski umieszczone na obudowie głośnika.

Naciskając symbole „+" lub „-" można rozszerzyć albo ograniczyć głośność dźwięku, a naciśnięcie przycisku/logo Ultimate Eears umożliwia m.in. Rozpoczęcie/zatrzymanie odtwarzania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.