Menu

Benro A3190T statyw

Cechy produktu

  • Producent Benro 

Opis

Statywy Benro linii Traveler są wysoce spersonalizowanym osiagnięciem inżynieryjnym wytworzonym specjalnie z myślą o fotografach podróżnikach. Innowacyjny wygląd statywów linii Traveler zmienia konwencjonalny model o trójkątnym profilu w płaski, który powoduje, że po złożeniu jest on bardziej kompaktowy, a także mobilny.

W porównaniu ze statywami II generacji A – serii wersji N6, głównym komponentem statywów wersji M8 są komponenty magnezowe, znamionujące się 30% - ową redukcją wagi, oferując przy tym wciąż doskonałą stabilność i zdolność do wytłumiania wibracji. W konstrukcji nóg użyto ulepszonych aluminiowych rurek o grubości 1,2mm, skonstruowanych tak, by maksymalnie rozszerzyć nośność statywu. Magnezowe części statywu użyte w konstrukcji pozwoliły zmniejszyć masę statywu o 20%, dzięki temu jest on jeszcze bardziej uniwersalny.

artykuł
marka
Kod producenta
A3190T
EAN
6931747348374
Fizyczne techniczne
Traveller
Z aluminium
liczba sekcji
5

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.