Menu

Benro A38TDS2 monopod z głowicą

Cechy produktu

  • Producent Benro 

Opis

Monopod zapewnia zrównoważone podparcie aparatu, żeby uzyskać ostre i nieporuszone ujęcia. Wyjątkowo sprawdza się w sytuacjach, gdzie jest niedużo miejsca na rozłożenie statywu, albo kiedy liczy się szybkość rozłożenia. W dodatku może służyć jako podparcie podczas pracy z ciężkimi obiektywami, w celu powiększenia komfortu fotografowania. Kompozycja i waga monopodu powoduje, iż jest łatwiejszy w transporcie aniżeli statyw.
Stopy zwiększają stabilność monopodu i zezwalają na bezpieczne i płynne przechylanie monopodu w celu zmieniania perspektywy. Dołączane są za pomocą gwintu 3/8-16
Głowica S2 ma niezależną blokadę panoramiczną, która zezwala na płynne obracanie głowicy bez konieczności obracania całego monopodu. Inne funkcje obejmują blokadę pochylenia, piankowy uchwyt i zastosowaną poziomicę. W zestawie pokrowiec.

Maks. Obciążenie [kg]: 2.5
Min. Wysokość [cm]: 61.5
Maks. Wysokość [cm]: 163
Waga [kg]: 1.31

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.