Menu

Cullmann Mundo 518T(Czarny)

Cechy produktu

  • Producent Cullmann 

Opis

dane techniczne: Max wysokość:52,5cm Min wysokość:18cm Wys.po zapakowaniu: 17,5cm Max. Udźwig: 5kg Waga: 830g Przy wyborze stosownego statywu jego waga, rozmiar i wygląd są ważnymi czynnikami dla wielu fotografów.

MUNDO 518T spełnia wszystkie te wymogi. Należy do lubianej linii statywów MUNDO, będącej topową linią statywów Cullmann. Pomimo małej masy wynoszącej nieco ponad 800g, Mundo 518 jest potężnym i stabilnym statywem.

Nogi statywu produkowane są z anodowego aluminium. Głowica kulowa będąca w pakiecie tworzona jest również z aluminium, a jej szybkozłączka zgodna jest z systemem Arca Swis i nadaje się do aparatów kompaktowych, kamer video i lustrzanek cyfrowych.

Wysokość MUNDO 518T można regulować w zakresie od 18 cm do 52,5cm. Potrójna regulacja nóg statywu, w tym pozycja makro, gwarantuje wysoką funkcjonalność w przeróżnych sytuacjach fotografowania. Złożony statyw ma jedynie 17,5cm wysokości i jest transportowany w załączonej pokrowcu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.