Menu

Manfrotto Element Traveller Small (szary) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Manfrotto 

Opis

Mniejszy statyw Traveller serii składnik jest świetnym wyborem dla entuzjastów fotografii szukających śladowego statywu podróżnego, który jest bezawaryjny, lekki i nieskomplikowany do przenoszenia.

Manfrotto komponent Traveller Small to niedrogi, kompaktowy, wytrzymały aluminiowy komplet, który jest niezwykle wszechstronny. Jego maksymalna wysokość to 143 cm, a składa do zaledwie 32 cm, co powoduje, iż jest nieskomplikowany do spakowania do torby czy plecaka.

Nogi statywu rozkładane są niezależnie i każda indywidualną regulację kąta rozstawu w trzech pozycjach. Skrętny mechanizm blokady wysuwu sekcji nóg zezwala na fotografom osiągnięcie żądanej pozycji dzięki szybkim ruchom, dając swobodę skupiania się na zdjęciach.

Ponieważ lekkość jest wymagana dla statywów podróżnych, fotografowie mogą polegać na haku umieszczonym w dolnej części kolumny, aby w razie potrzeby zawiesić na nim obciążenie dla uzyskania większej stabilności.

Manfrotto komponent Small jest idealny dla aparatów CSC i z łatwością utrzymuje obciążenie do 4 kg. Aluminiowa głowica kulowa pozostała zaprojektowana tak, żeby zapewniała gładkie ruchy podczas kadrowania i potężnie blokowała pozycję sprzętu precyzyjnie tam, gdzie jest to potrzebne. Jeśli tworzysz fotografie krajobrazowe to pokochasz głowicę z osobną blokadą ruchu w panoramie, która pozwala fotografom robić niesamowite zdjęcia panoramiczne prosto i precyzyjnie dzięki indeksowanej skali przekazanej w poziomach.
Głowica kulowa posiada płytkę szybkozłączkę profilu Arca ze śrubą 1/4"-20 na górze, która zagwarantuje jednostajnie ciężaru sprzętu w trakcie wykorzystywania obiektywów typu zoom.

Statyw element Small dostępny jest w czterech kolorach (czarny, niebieski, szary i czerwony), w zestawie ma wyściełaną torbę upraszczającą przechowywanie i transport.

Specyfikacja:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.