Menu

Manfrotto VR 360 Wysięgnik Boom Carbon duży - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Manfrotto 

Opis

spora przedłużka Carbon VR jest wykonana z wysokiej jakości włókien węglowych, gwarantując wysoką trwałość i sztywność przy jednoczesnej niskiej własnej wadze.
Boom ma 6 sekcji, co zezwala na osiągnięcie maksymalnej długości 4,7 m i 103 cm po złożeniu, dzięki temu jest prosty do przenoszenia i przechowywania. Jego konstrukcja pozwala utrzymywać do 2 Kg przy maksymalnym wysunięciu w pionie. Przedłużka jest zakończona platformą, która posiada dwustronną śrubę 1/4' - 3/8' zezwalając na mocowanie rozmaitego rodzaju kamer 360°. Gumowy uchwyt i solidne, bezpieczne zaciski twist są łatwe i komfortowe w obsłudze.
Boom, na drugim końcu, posiada kobiecy gwint 3/8', dzięki temu może być łatwo mocowany do statywów czy podstaw VR Manfrotto, zezwalając na pracę zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz. Szczególnie korzystnie sprawdzi się w podróży, na festiwalach, scenie, budowie i wielu innych, zezwalając osiągnąć nową, ekscytującą perspektywę.

produkt
firma
Kod producenta
MBOOMCFVR-L
EAN
8024221668971
Fizyczne technologiczne
Z aluminium
liczba sekcji
6

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.