Menu

Manfrotto VR 360 Wysięgnik Boom Carbon mały - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Manfrotto 

Opis

obszerna przedłużka Carbon VR jest tworzona z wysokiej jakości włókien węglowych, zapewniając wysoką wytrzymałość i sztywność przy jednoczesnej niskiej własnej wadze.
Boom ma 4 sekcje, co pozwala na osiągnięcie maksymalnej długości 80 cm i 33 cm po złożeniu, dzięki temu jest przystępny do przenoszenia i przechowywania. Jego kompozycja pozwala utrzymywać do 2 Kg przy maksymalnym wysunięciu w pionie. Przedłużka jest zakończona platformą, która posiada dwustronną śrubę 1/4' - 3/8' zezwalając na mocowanie rozmaitego rodzaju kamer 360°. Gumowy uchwyt i konkretne, bezpieczne zaciski twist są nieskomplikowane i wygodne w obsłudze.
Boom, na drugim końcu, posiada damski gwint 3/8', dzięki czemu może być prosto mocowany do statywów czy podstaw VR Manfrotto, pozwalając na pracę jednocześnie w środku jak i na zewnątrz. Niezwykle poprawnie spełni oczekiwania w podróży, na festiwalach, scenie, budowie i wielu innych, pozwalając osiągnąć nową, ekscytującą perspektywę.

artykuł
producent
Kod producenta
MBOOMCFVR-S
EAN
8024221668957
Fizyczne technologiczne
Z aluminium
ilość sekcji
4

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.