Menu

Monopod Manfrotto Compact Xtreme (MPCOMPACT-BK) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Manfrotto 

Opis

Manfrotto Compact Xtreme to dwa produkty - wysięgnik do selfie oraz monopod w jednym. Użytkownicy kamer GoPro (i innych kamer sportowych) oraz kompaktowych aparatów systemowych dostają do dyspozycji wytrzymałe, wygodne i gotowe do wykorzystania narzędzie, które będzie genialnym wsparciem w realizacji zdjęć w plenerze, by jak nigdy wcześniej dzielić się przeżyciami.

Nowy artykuł Manfrotto Compact Xtreme jest innowacyjnym rozwiązaniem dla kamer GoPro i kamer sportowych, który możemy użyć w dodatku jako monopod. 4-sekcyjne rurki z małą głowicą kulową używanie monopodu jako wysięgnik do selfie. W ten sposób użytkownicy będą mieli możliwość użytkowania jednego artykułu na dwa sposoby, a tym bardziej, że waga Compact Extreme to zaledwie 280 g. W konstrukcji wykorzystano wytrzymałe i lekkie tworzywo Adapto, a także aluminium. Wytrzymałe materiały użyte w Compact Xtreme wytrzymają obciążenie do 1kg.

szybki w użyciu, genialny gdziekolwiek jesteś
Wysięgnik na obu końcach wyekwipowany jest w gwint 1/4", dzięki temu możemy błyskawicznie zmienić umiejscowienie głowicy w zależności od kreatywności użytkownika. W pakiecie otrzymamy adapter do zamontowania kamery GoPro®, wygodny uchwyt daje pewność i komfort użytkowania, a pasek na nadgarstek gwarantuje jeszcze pokaźniejsze bezpieczeństwo podczas realizacji zdjęć. Compact Xtreme jest dowodem zaangażowania producenta Manfrotto, łącząc mądre rozwiązania i satysfakcję zaspokojenia potrzeb użytkowników na całym świecie.

towar
marka
Kod producenta
MPCOMPACT-BK
EAN
8024221646016
informacje podstawowe
Monopod
informacje techniczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Gwarancja wewnętrzna

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.