Menu

Monopod POLAROID do kamer GoPro i SJCAM Czarny

Opis

MONOPOD / STATYW / WYSIĘGNIK / RAMIĘ 110cm Do wszelkich kamer GoPro oraz Sony Action Cam i telefonów / smartfonów i tabletów o szerokości do 87mm + DWA ADAPTERY W pakiecie! Monopod nadaje się do wszystkich kamer sportowych ze standardowym mocowaniem 1/4'' (SONY ACTION CAM, SJ4000, POLAROID itd.), do wszelkich kamer GoPro, a także do telefonów, smartfonów i tabletów o szerokości do 87mm (m.in.

firmy SAMSUNG, IPHONE, LG, SONY, NOKIA, HTC itd.) Monopod o regulowanej długości od 30 cm do aż 110 cm Jedyny monopod ze wzmacnianą głowicą 3D, dwoma adapterami w pakiecie i teleskopową konstrukcją. Komplet składa się z: 1.

Monopodu teleskopowego 2. Adaptera statywowego z nakrętką mocującą do kamer i aparatów ze charakterystycznym gwintem mocującym 1/4'' 3. Śruby mocującej do kamer GoPro i adaptera gwintowego 4. Adaptera do telefonów komórkowych / smartfonów o szerokości od 52 mm do 87 mm....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.