Menu

Slik MINI-PRO V

Cechy produktu

  • Producent Slik 

Opis

Slik Mini-Pro V to wyjątkowo lekki i poręczny statyw wyprodukowany z aluminium. Nadzwyczajny do aparatów kompaktowych, niewielkich bezlusterkowców i lustrzanek. Wspaniałe stanie na wysokości zadania w fotografii produktowej, zbliżeniowej i wymagającej niskiego kąta fotografowania.


wygodny i wszechstronny


Slik Mini-Pro V zaopatrzono w wytrzymałe 2-sekcyjne, teleskopowe nogi, każda sekcja może być blokowana w dowolnym miejscu przy użyciu wygodnego zakręcanego systemu blokującego. Ten wariant konstrukcji zagwarantuje dużą stabilność i wytrzymałość przy zachowaniu nieznacznej masy własnej. Nogi statywu zakończono gumowymi podkładkami. Maksymalna wysokość robocza wynosi 21.8cm.


Głowica 2-kierunkowa


Slik Mini-Pro V ma łatwą w użyciu, 2-kierunkową głowicę z gwintem statywowym 1/4 cala.


Wyjątkowo lekki i kompaktowy


Statyw Slik Mini-Pro V waży zaledwie 345g, a jego długość po złożeniu to tylko 20cm, dzięki temu zmieści się on niemal w każdej torbie lub plecaku.


pokaźny udźwig maksymalny


Maksymalne obciążenie statywu Slik Mini-Pro V wynosi 1.5kg, co pozwala na swobodne korzystanie z większości dostępnych na rynku aparatów kompaktowych, a także systemowych z wymienną optyką.


Gotowy do zdjęć


Slik Mini-Pro V jest gotowy do zastosowania od razu po wyjęciu go z pudełka.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.