Menu

Statyw BRESSER 30861 1610 mm

Opis

Statyw BRESSER 30861 1610 mm Statyw lubianej marki Bresser z regulacją o maksymalnej wysokości 161 cm. Statyw wytwarzany z lekkiego aluminium do montażu przyrządów optycznych o masie do 2.5 kg. Statyw aluminiowy ze charakterystycznym gwintem został zaprojektowany do wykorzystywania z dowolnymi przyrządami optycznymi, aparatami fotograficznymi i kamerami wyposażonymi w gwint 1/4'', których masa nie przekracza 2.5 kg.

Teleskopowe nogi powodują, iż wysokość statywu można regulować w szerokim zakresie, co usprawnia jego transport. Szybki montaż i demontaż urządzenia możliwy jest dzięki wykorzystaniu zacisków mimośrodowych.

Głowica obrotowa 3D pozwala ustawić zamocowany przyrząd w dowolnym położeniu, a na znajdującym się na kolumnie centralnej haczyku można zawiesić obciążenie, zwiększając w ten sposób masę statywu i gwarantując jego maksymalną stabilność.

W pakiecie znajduje się nylonowy futerał do przechowywania i transportu urządzenia. Maksymalne obciążenie: 3.5 kg....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.