Menu

Statyw do aparatu kompaktowego | Somikon Bottle Pod

Cechy produktu

  • Producent Somikon 

Opis

Butelka jako statyw
Specjalne wykonanie statywu umożliwia zamocowanie na praktycznie każdej butelce, np. Po wodzie czy alkoholu. Taki statyw możesz wykorzystać np. Na imprezie – zrównoważenie zamocowany aparat wykona znakomite zdjęcia w przeróżnych ujęciach. Takie fotografie z pewnością wszyscy zapamiętają.

pasuje do większości butelek
Statyw możesz przymocować do prawie każdej butelki po napojach. Dokręcana nasadka jest regulowana, dzięki czemu możesz należycie zintegrować ją do butelki. Gwint ¼" będzie pasował do wielu aparatów kompaktowych.

zdjęcia w samochodzie
Oryginalne fotografie możesz w dodatku wykonać jadąc w samochodzie (oczywiście jako pasażer). Jego budowa umożliwia przymocowanie do wąskich przedmiotów, jak np. Otwarta szyba samochodowa. Żaden inny statyw nie daje tylu możliwości. Podróżując autem wykonasz interesujące fotografie mijanych krajobrazów lub wszelkich znajomych z zupełnie innej perspektywy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.