Menu

Statyw FOTOPRO X-go Predator Zielono-brązowy

Opis

kolekcja statywów Fotopro X-go Predator została zaprojektowana z myślą o fotografach wymagających sprzętu o najwyższej jakości, funkcjonalności i stabilności w niełatwych warunkach terenowych lub studio.

To genialny dobór dla osób posiadających obszerne i ciężkie aparaty albo kamery. X-go Predator to mocny, aluminiowy statyw wyposażony w głowicę kulową, a także funkcję monopodu, a zarazem większy brat trójnoga z kolekcji Fotopro X-go Chameleon.

Statywy z linii X-go Predator wyekwipowane zostały w głowicę kulową FPH-62Q z płytką prędkiego konstrukcji w standardzie Arca Swiss. Spośród innych statywów dostępnych na rynku Predator podkreśla się nie tylko perfekcyjną jakością wykonania i funkcjonalnością,ponadto interesującym i oryginalnym wyglądem.

Najwyższa jakość i gwarancja bezawaryjności. Przemyślana kompozycja, najwyższej jakości materiały oraz precyzja wykonania sprawiają,towar będzie służył poprzez lata. Na dodatek wszystkie statywy marki Fotopro objęte są sześcioletnią gwarancją!...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.