Menu

Statyw HAMA Delta Pro 180 3D

Cechy produktu

  • Producent HAMA 

Opis

Statyw Delta Pro 180 3D
zdjęcia panoramiczne, makrofotografia, długie czasy naświetlania.... Jeśli chcesz zmaksymalizować ostrość i zlikwidować drgania aparatu, ten statyw jest idealnym wyborem dla Ciebie. Akcentuje się on niezawodnością w każdych warunkach pogodowych i najlepszym akcesorium na nierównym terenie. To obowiązkowa pozycja dla każdego zapalonego fotografa.

w trakcie fotografowania zdjęć, zwłaszcza na zewnątrz lub na nierównym terenie, trudno jest utrzymać aparat nieruchomo tylko gołymi rękoma. Stabilność jest potrzebna w fotografii, a każde szarpnięcie prowadzi do obfitego pogorszenia jakości uchwyconych fotografii i filmów video przez dodanie niepożądanych efektów, takich jak rozmycie i dreszcze.

wytwarzając niezawodną, solidną podstawę dla aparatów fotograficznych i video, nowa gama statywów Hama Delta stanowi perfekcyjne mocowanie aparatu dla entuzjastów fotografii.
Wysoce zwrotna głowica pochylana 3D umożliwia adekwatne dostosowanie do fotografii pionowych i poziomych, a zintegrowana poziomnica i kompas umożliwiają osiągnięcie równomiernego pozycjonowania i pożądanej orientacji aparatu. Dla większej liczby mistrzowskich fotografów z kilkoma aparatami lub dla statywów asygnowanych dla więcej niżeli jednego użytkownika z różnymi aparatami, Delta Pro 180 posiada łatwą w użyciu płytkę korkową z funkcją "click". Pozwala to na szybką zmianę kamer za pomocą jednego prostego kliknięcia, dzięki temu momentalnie można zmienić aparat.

Dzięki powiększanym 3-sekcyjnym nogom statywu i blokadom nóg o prędkim działaniu wysokość statywu można przypasować w zakresie 59,5-180 cm podczas ustawiania, otwierając tym samym szereg możliwości, które byłyby nieprzystępne do osiągnięcia, gdyby aparat był trzymany w ręku. Wysuwana, obrotowa kolumna centralna umożliwia unikalne odwrócone położenie montażowe aparatu blisko podłoża w celu uzyskania wysokiej jakości makrofotografii. Dodatkowy hak w podstawie kolumny służy do stabilizowania statywu przy silnym wietrze i na nierównym terenie. Antypoślizgowe nóżki nad wyraz mocny chwyt na miękkich albo śliskich powierzchniach, gwarantując bezusterkowość w każdych warunkach pogodowych.

Główne atrybuty:

  • Głowica obrotowa 3D pozwala na wyśmienite ustawienie aparatu / kamery do realizowania zdjęć poziomych i pionowych
  • Płytka do prędkiej wymiany kamery
  • Odwrotne mocowanie obiektywu pozwala na wykonywanie zdjęć makro z poziomu podłoża
  • Kolce na stopkach statywu gwarantują stabilność na miękkim albo śliskim podłożu
  • Statyw do aparatu do wykonania nieporuszonych oraz gwarantujący zrównoważone trzymanie na nierównych powierzchniach

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.