Menu

Statyw POLAROID Turystyczny

Cechy produktu

  • Producent POLAROID 

Opis

Statywy firmy Polaroid są dopracowywane w każdym szczególe. Oprócz wysokiej ergonomii znamionują się także nienaganną estetyką, wysoką jakością wykonania i korzystną ceną. Model T-42 to wysokiej jakości statyw turystyczny, wytworzony z myślą o osobach podróżujących, dla których duży statyw powoduje problem.

T-42 to statyw fotograficzny z nad wyraz znacznym zakresem regulacji wysokości (aż osiem sekcji składanych), dzięki temu jego znikoma wysokość po złożeniu to jedyne 25cm. Dzięki czemu gromadzi się idealnie w plecaku fotograficznym i niemal każdej torbie, choćby nad wyraz znikomej.

Po rozłożeniu możemy uzyskać maksymalną wysokość 112cm, co umożliwia wykonywanie fotografii z wysokości normalnego statywu fotograficznego. Dodatkowo statyw Polaroid T-42 jest nad wyraz lekki. Jego waga to jedyne 375g.

Mimo tak śladowej wagi, jest on bardzo zrównoważony i pozwala na utrzymanie sprzętu o wadze nawet do 4kg. Statyw wyprodukowany z wysokiej jakości stopu metali. Statyw jest bardzo poprawnie wyważony, konkretny oraz jednostajny.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.