Menu

Statyw SIRUI Tripod ET-2004+E-20 (6952060001531) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent SIRUI 

Opis

Statywy kolekcji ET - najmocniej kompaktowe statywy pozostały zaprojektowane z myślą o potrzebach podróżujących fotografów. Aby ułatwić przenoszenie i przechowywanie statyw można złożyć do wymiaru 34 cm - mało obszerniejszego od 2l butelki wody.

dopełniającą zaletą jest minimalna waga - wyłącznie 0.8 kg! dzięki czemu łatwo zmieścisz statyw w plecaku, torbie fotograficznej albo podręcznym bagażu! Już nigdy więcej wymówek aby nie zabrać ze sobą w podróż statywu ponieważ był za obszerny!

Statywy serii ET mają specjalnie zaprojektowany mechanizm nożny, który umożliwia rozłożenie nóg do 180. To sprawia, iż złożony statyw jest wzrokowo mniejszy niżeli podobnej wielkości statywy o konwencjonalnych systemach.

Po prostu zwolnij blokadę i odwróć nogi o 180. Dopełniającą zaletą statywu jest możliwość pozostawienia zamontowanej głowicy a całość nadal będzie miała kompaktowy kształt i rozmiar.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.