Menu

Statyw Slik PRO 500 DX

Cechy produktu

  • Producent Slik 

Opis

Model z kolekcji PRO, wyprodukowany ze stopu aluminium, magnezu i tytanu, co zapewnia najlepszą relację wytrzymałości do wagi. 3-sekcyjne nogi blokowane są przy pomocy zatrzasków. Zakończone są gumowymi stopkami, dzięki czemu statyw jest bardziej zrównoważony.

Dzięki możliwości rozstawienia nóg pod trzema najróżniejszymi kątami nachylenia, statyw pasuje do montażu na pochyłej i nierównej powierzchni. Każdy zacisk działa niezależnie. Statyw zaopatrzony jest w bezdźwigniową kolumnę centralną - starczy poluzować blokujący kołnierz i podciągnąć kolumnę.

Wysokość i kierunek ustawienia mogą być dopasowane jednym ruchem. Kolumnę centralną można zamontować odwrotnie, co zezwala na realizowanie fotografii z niskiej perspektywy. 3-kierunkowa głowica z płytką prędkiego mocowania zezwala na pełną kontrolę nad aparatem i szybką korektę ustawień.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.