Menu

Statyw Velbon EX-547 VIDEO N (V30130) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Velbon 

Opis

Velbon EX-547 Velbon EX-547 to lekki statyw video przeznaczony do pracy z lustrzankami cyfrowymi, a także niewielkimi kamerami. Jego kompozycja została dostosowana do wymogów osób chcących filmować stabilny obraz albo wykorzystywać płynny ruch kamery.

Głowica dwukierunkowa znamionuje się nad wyraz płynnym ruchem. Maksymalna wysokość 160 cm sprawdzi się wyśmienicie w większości zastosowań. Po złożeniu statyw zajmuje wyłącznie 51,7 cm, dzięki temu stanie na wysokości zadania w zastosowaniach turystycznych jak wyprawy górskie.

Sprzyja temu również mała waga 1,59 kg i pokrowiec dołączony do zestawu. Pakiet zawiera głowicę wideo trzykierunkową. Velbon proponuje unikalne rozwiązania w głowicach przeznaczonych do filmowania - możliwe jest płynne przesuwanie i pochylanie, a regulatory oporu ruchu dla kierunku pionowego i poziomego znajdują się z lewej strony głowicy tak, iż oba są zawsze pod ręką.

Ich obsługa jest istotnie instynktowna - nawet nie trzeba szukać ich wzrokiem, dzięki czemu można skupić się na kadrze. Dodatkową zaletą statywu jest możliwość podmiany głowicy (gwint 1/4 cala).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.