Menu

Statyw Velbon Sherpa 5370D

Cechy produktu

  • Producent Velbon 

Opis

Statyw Velbon Sherpa 5370D dedykowany dla profesjonalistów, a także dla osób fotografujących aparatami małoobrazkowymi. Optymalny do pracy w studio i w plenerze. Osiąga maksymalną wysokość 170 cm, a niezależna regulacja każdej z nóg z trzystopniowym ogranicznikiem zezwala na ustawienie statywu w przeróżnym terenie i w sytuacjach, gdy podłoże znajduje się na rozmaitych poziomach (np.

schody). W najszerszym ustawieniu nóg można fotografować z żabiej perspektywy. Centralna kolumna jest dzielona i może być zamontowana w pozycji odwrotnej. Standardowo na statywie jest zamontowana głowica PH-157Q, która jest panoramiczną trzykierunkową głowicą zaopatrzoną w szybką złączkę.

Pozwala to na szybką i komfortową regulację położenia aparatu. Statyw jest produkowany z najwyższej klasy stopu aluminium, dzięki temu jest wytrzymały, bezusterkowy i wytrzymały na korozję. Całość jest stabilna i nieelastyczna, co przy przy drobnym, nieprzekraczającym 2 kilogramów ciężarze jest dodatkowym atutem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.