Menu

Velbon Sherpa E6300D + pokrowiec

Cechy produktu

  • Producent Velbon 

Opis

kolekcja SHERPA

Statywy z linii Sherpa charakteryzują się szczególnie dużą precyzją wykonania, solidnością, jak też powiększoną wytrzymałością na zmiany temperatury. Są to statywy zaliczane do grona półprofesjonalnych, które z powodzeniem można polecić jednocześnie niezwykle wymagającemu amatorowi jak i profesjonaliście.

SHERPA E6300D(A)

Wysokiej jakości statyw Velbon E6300D to idealne narzędzie dla każdego fotografa. Zaawansowana, japońska technika, która pozostała wykorzystana w kolekcji Sherpa cechuje się imponującą precyzją wykonania, solidnością i rozszerzoną opornością na zmiany temperatury.

wykonany ze usztywnionych stopów aluminium, 3-sekcyjny statyw pozwala na ustawienie aparatu na wysokości od 51.4 do aż 167.9 centymetrów. Statyw waży zaledwie 1.77 kg, a złożony do wysokości 55.6 cm i spakowany do znajdującego się w zestawie pokrowca zajmuje w bagażu bardzo mało miejsca, co bez dwóch zdań doceni każdy mistrzowski fotograf, jak i amator dbający o doskonałe, nieporuszone fotografie. Produkt zagwarantuje bezpieczne podtrzymanie dla maszyn o wadze nie przekraczającej 4,5 kg, dzięki temu sprawdzi się z większością dostępnych na rynku lustrzanek, nawet z obfitymi obiektywami.

Maksymalna wysokość: 167,9 cm
znikoma wysokość: 51,4 cm
Wysokość po złożeniu: 55,6
Waga:1,77 kg
Materinał wykonania: aluminium
liczba sekcji: 3
Średnica nogi: 29 mm
Maksymalny udźwig:4,5 kg
EAN: 4907990211231
Pokrowiec w zestawie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.