Menu

RAMA MONTAŻOWA DO BIDETU A105/450 ALCAPLAST

Cechy produktu

  • Producent ALCAPLAST 

Opis

AlcaPlast jest czeską marką mającą w swej ofercie najwyższej jakości produkty sanitarne. Filozofia marki, w której design, a także wysoka jakość odgrywają niezastąpioną i kluczową rolę pomogła jej w uzyskaniu statusu jednego z największych producentów techniki sanitarnej w Europie Środkowej i Wschodniej.

Asortyment producenta był kształtowany przez wieloletnie doświadczenia biorące pod uwagę potrzeby i wymagania konsumentów, nowe trendy oraz kontakt z rynkiem. Produkcja wyrobów odbywa się zgodnie z systemem kontroli jakości ISO 9001:2000, a każdy towar przed wprowadzeniem na rynek przechodzi cykl akredytacji w ITC Zlín, a także w OFI we Wiedniu.

Celem spółki Alcaplast jest wytwarzanie towarów, które są bezusterkowe, spełniają oczekiwania oraz podnoszą jakość życia. Więcej informacji o produktach można przeczytać na stronie www.alcaplast.pl Stelaże montażowe do umywalek, bidetów, pisuarów, WC typu KOMBI, do zlewni, uchwyty są elementami do zawieszenia umywalki, pisuaru i bidetu w konstrukcji płyt gipsowych.

Są dostosowane do większości wariantów ceramiki wielu producentów. Właściwie zamontowane znacznie ułatwiają i przyspieszają prace przy instalacji ceramiki, a także gwarantują wysoki komfort wykorzystywania. Kompozycja RAMY MONTAŻOWEJ rama samonośna stalowa malowana proszkowo regulowane uchwyty górne i nóżki nośność konstrukcji - 400 kg wysokość zabudowy - 450 mm atuty produktÓW MARKOWY produkt wyśmienitEJ JAKOŚCI możliwość pełnej regulacji głębokości oraz wysokości ramy wysoka nośność produktów - do 400 kg montaż większości bidetów przystępnych na rynku 6 letnia gwarancja oraz serwis pogwarancyjny (na terenie całej Europy) odbiór osobisty po wcześniejszym obejrzeniu towaru faktura VAT

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.