Menu

RAMA MONTAŻOWA DO PISUARU A107S/1200 ALCAPLAST

Cechy produktu

  • Producent ALCAPLAST 

Opis

AlcaPlast jest czeską marką mającą w swojej ofercie najwyższej jakości produkty sanitarne. Filozofia marki, w której design oraz wysoka jakość odgrywają niezastąpioną i kluczową rolę pomogła jej w uzyskaniu statusu jednego z największych producentów techniki sanitarnej w Europie Środkowej, a także Wschodniej.

Asortyment firmy był kształtowany poprzez wieloletnie doświadczenia biorące pod uwagę zapotrzebowania i kryteria konsumentów, nowe trendy oraz kontakt z rynkiem. Produkcja wyrobów odbywa się zgodnie z systemem kontroli jakości ISO 9001:2000, a każdy produkt przed wprowadzeniem na rynek przechodzi proces akredytacji w ITC Zlín oraz w OFI we Wiedniu.

Celem spółki Alcaplast jest wytwarzanie towarów, które są niezawodne, spełniają wymagania i podnoszą jakość życia. Więcej danych o produktach można przeczytać na stronie www.alcaplast.pl Stelaże montażowe do umywalek, bidetów, pisuarów, WC rodzaju KOMBI, do zlewni, uchwyty są elementami do zawieszenia umywalki, pisuaru i bidetu w konstrukcji płyt gipsowych.

Są dopasowane do większości rodzajów ceramiki wielu producentów. Właściwie zamontowane pokaźnie upraszczają i przyspieszają prace przy instalacji ceramiki oraz gwarantują wysoki komfort używania. Konstrukcja RAMY MONTAŻOWEJ rama samonośna stalowa malowana proszkowo regulowane uchwyty górne i nóżki nośność konstrukcji - 150 kg wysokość zabudowy - 1170 mm zalety towarÓW MARKOWY towar genialnEJ JAKOŚCI możliwość pełnej regulacji głębokości i wysokości ramy wysoka nośność artykułów - do 150 kg montaż większości pisuarów dostępnych na rynku 6 letnia gwarancja, a także serwis pogwarancyjny (na terenie całej Europy) odbiór osobisty po wcześniejszym obejrzeniu artykułu faktura VAT

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.