Menu

GIVI PLX4114 stelaż boczny v35 Versys 650 1517

Cechy produktu

  • Producent Givi 

Opis

Stelaz boczny (komplet na obie strony) pod kufry aerodynamiczne Givi V35 lub Kappa K33N GIVI PLX4114 Do Kawasaki: Versys 650 (15 17)Uwaga! aby zainstalowac stelaz niezbedne jest przemieszczenie kierunkowskazów z ich oryginalnej pozycji.

Uwaga! by zamocowac stelaz potrzeba zestawu mocujacego 4114KIT lub posiadac zamontowany stelaz centralny Givi/Kappa. Givi jest wloskim producentem akcesoriów motocyklowych o globalnym zasiegu. Innowacyjnosc, najwyzsza jakosc oraz doswiadczenie poparte iloscia towarów na rynku powoduje iz GIVI nalezy do jednego z najmocniej znaczacych producentów.

GIVI ma za soba 30 lat doswiadczenia i badan w produkcji kufrów. System laczenia kufrów z plyta montazowa jest prekursorski gdyz zarówno otwieranie jak i demontaz odbywa sie przy uzyciu jednego klucza.

artykuł zostal stworzony przy uzyciu najlepszej jakosci materiałów, które przez swoja trwalosc, niepodatnosc na temperature i bezusterkowosc beda sluzyc przez dlugi czas.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.