Menu

S3085 ZIELONO-BIAŁY STEPPER Z RUCHOMYMI RAMIONAMI I LINKAMI HMS

Cechy produktu

 • Producent HMS 

Opis

Stepper
 • rozmiary: 36 x 31,5 x 20 cm (dł. X szer. X wys.)
 • Waga: 5,4 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
 • Regulacja oporu - regulacja wysokości kroku
 • 2 cylindry hydrauliczne
 • Odpinane gumowe ekspandery
Komputer
 • Czas
 • ilość kroków
 • liczba powtórzeń na minutę
 • Spalone kalorie
 • Funkcja Scan

Przeznaczenie

Stepper S3038 przeznaczony jest do treningu w domowych warunkach. Za sprawą regulowanej wysokości poziomów może być wykorzystywany poprzez osoby o zróżnicowanym poziomie progresywnia.

atuty

przy pomocy steppera można prosto wymodelować sylwetkę i pozbyć się cellulitu. Zastosowany komputer pozwala mierzyć czas treningu, ilość zrobionych kroków, liczbę powtórzeń na minutę i spalone kalorie. Odpinane linki pozwalają zaangażować do pracy mięśnie ramion i przedramion.


Stepy i steppery HMS

producent HMS oferuje pokaźny asortyment w kategoriach stepy i steppery. Spomiędzy tych prostych, a efektownych urządzeń, każdy może wybrać coś dla siebie. Przyrządy są rekomendowane najczęściej dla osób, które chcą spalić tkankę tłuszczową, a także wyrzeźbić dolne partie mięśniowe.

Wśród stepperów można znaleźć urządzenia z kolumnami oraz bez. Wszystkie modele są wyposażone w dodatkowe linki, które umożliwiają trenowanie mięśni ramion i przedramion. Każdy z nich ma komputer pozwalający śledzić postępy treningu. Trwałość konstrukcji artykułów wynosi 100 kg. Modele z regulowaną wysokością poziomów zezwalają na zróżnicowanie treningu, a także dopasowanie go do swoich możliwości.

Stepy to idealne przyrządy do ćwiczeń fitness i aerobiku. Można wykonywać na nich trening cardio, udoskonalający kondycję i koordynację ruchową. Stepy HMS można regulować pod względem wysokości, co daje możliwość dopasowania przyrządu do mocnego ćwiczenia, a także poziomu trudności. Firma zadbał o bezpieczeństwo treningu, umieszczając na stepach przeciwpoślizgowe materiały uniemożliwiające przesuwaniu się podczas ćwiczeń.Autorytet w dziedzinie fitnessu i sportów siłowych

HMS to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianego świata fitness. Nieprzerwanie od roku 2000 marka dostarcza nowe, progresywne produkty, które są gwarantem najlepszej jakości. Nie ma tutaj miejsca na półśrodki. Każdy sprzęt jest poddawany testom laboratoryjnym, które sprawdzają bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania, a rygorystyczne standardy produkcyjne bezusterkowość sprzętu i wytrzymałość przez mnóstwo lat dynamicznych ćwiczeń.

wielka gama towarów świadczy o ogromnym zaangażowaniu firmy HMS na rynku. Oferta artykułów fitness obejmuje: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, a także wioślarze. Osoby intensywnie związane ze wszelkimi ćwiczeniami gimnastycznymi, aerobowymi czy lubianym cross-fitem znajdą w asortymencie m.in.: steppery, maty, piłki, ekspandery, kółka, krążki, ściskacze, skakanki, a choćby gumy treningowe i wałki gimnastyczne.

&ltp

&gtFirma oprócz rodzimego rynku szczególnie prawidłowo prosperuje na arenie międzynarodowej. Od wielu lat HMS jest kojarzone z wysoka jakością i trwałością swych artykułów. Zdobywca wielu nagród branżowych i stały bywalec największych targów sportowych w Europie takich jak: ISPO, FIBO, SportLife.


towar
firma
Kod producenta
17-22-010
EAN
5907695517989
Wiosna2018
wiosna_sprzet_fitness

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.