Menu

Stolik kawowy Mallo 4X - czarny

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj stolik 

Opis

zawsze stawiasz na to, co designersko zaprojektowane, atrakcyjne, nietypowe i podkreślające się oryginalnym wykonaniem? Jeśli tak, to może przypadnie Ci go gustu nowoczesny, wyśmienicie zaprojektowany stolik kawowy Mallo 4X w użytecznej, okrągłej formie? Mallo 4X nada Twoim przestrzeniom klasy i modernistycznego szyku!

Urządzenie mieszkania w popularny, a zarazem poręczny sposób nie za każdym razem bywa prostym zadaniem. Na szczęście z pomocą nadchodzą przemyślanie, nowocześnie zaprojektowane meble, które służą i swoją wygodą, i designerską, interesującą stylistyką. Z pewnością należy do nich wyśmienicie wykonany stolik kawowy Mallo 4X w praktycznej, kolistej formie! Mallo 4X to mebel zaskakujący w swym szyku - wyszukany, a zarazem pełen aranżacyjnej swobody i modernistycznego stylu. Podwójny blat, w tym górny otwierany, to istny strzał w dziesiątkę. We wnętrzu Mallo 4X możesz przechować rózne rzeczy, co powoduje, że ten stolik to nie tylko szlachetna harmonia, lecz i maksymalna wygoda w środku.

Modnie wykonany stolik Mallo 4X w modernistycznej odsłonie to bez dwóch zdań designerska atrakcja każdego progresywnego wnętrza. Tak wygodna, znakomita forma połączona z zaskakującą stylistyką spodoba się równocześnie wielbicielom aranżacyjnej świeżości i pogody, jak i tym, którzy lubują się w naturalnych sugestiach meblarskich. Stolik kawowy Mallo 4X znamionuje precyzyjne wykonanie, które ujawnia się w każdym calu tego poręcznego mebla. Swoją nadzwyczajną prezencję i wyjątkową solidność mebel zawdzięcza mistrzowskim materiałom, a także aranżacyjnej fantazji projektanta. Stolik Mallo 4X ma naprawdę jednostajną, trwałą konstrukcję, choć jest zarazem bardzo lekki i pełen wdzięku. nieprzeciętna, designerska podstawa mebla znamionuje się ponadprzeciętną stabilnością, co jest gwarancją na bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto jej przeciwpoślizgowe wykonanie zabezpiecza podłogę przed zarysowaniem. Stolik posiada dwa wygodne, wielkie blaty w kolistym wydaniu. Mallo 4X to mebel pełen innowacyjnej klasy, a zarazem cechujący się swobodą i lekkością. I to jest pewne – modernistyczny, a zarazem jakże użyteczny w stosowaniu stolik kawowy Mallo 4X nieprędko wyjdzie z mody. Zapewnia on wygodę w praktycznie zaaranżowanych przestrzeniach, zarówno tych domowych, jak i komercyjnych. Stylowy i nietypowo zaaranżowany Mallo 4X przedstawia się awangardowo, a zarazem modnie i wytwornie. Doskonale pasuje do sal

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.