Menu

Stół kawowy JOSEPH COFFEE 40

Cechy produktu

  • Producent CustomForm 

Opis

Stolik kawowy i stół jadalniany w jednym stały domu. Stolik kawowy na górze, stół jadalniany dole, oba w pełnej symbiozie - z drewna, lite, dębowe, mocne, imponujące. Przy stole jadalnianym - pyszne obiady, rodzinne spotkania, huczne zabawy. Przy stoliku kawowym - relaks z filiżanką, spotkanie z koleżanką, chwila refleksji przy książce. Trudno wyobrazić sobie codzienność bez tych stołów. Znaczny stół to niezwykły i ważny mebel. Pokaźny stół łączy ludzi - przy wspólnych posiłkach, pogawędkach, w trakcie radosnego celebrowania. Stół jadalniany to serce całego domu, nieważne czy to stół z litego drewna czy potężny stół z metalu. Stolik kawowy to z kolei intymny zakątek, gdzie można pobyć z własnymi myślami. Proponujemy innowacyjne stoły każdego typu i przeznaczenia- stoły do restauracji, stoliki do kawiarni nieduże i duże, pokaźne i wąskie, tradycyjne stoły z litego drewna i oryginalne stoły industrialne. A wśród nich stoły w stylu skandynawskim, stoły designerskie, progresywne i tradycyjne. Za każdym razem solidnie wyprodukowane, znakomite do komplety są krzesła retro.

przeurocza masywność.

linia stołów i stolików Joseph cechuje się jednorodnym, niebanalnym stylem. Nieprzemijalne drewno to ukłon równocześnie w stronę tradycji, jak i innowacyjności. Dzisiaj wciąż uwielbiane i na czasie, pasuje do każdej niemal aranżacji. Na uwagę zasługuje celowa masywność mebli, grubość podstawy (podstawa stołu jadalnianego liczy sobie aż 7 cm) i ciężkich nóg - ten design służy nie tylko okazałości i trwałości mebli,także dodaje im sympatycznego, łobuzerskiego uroku.

Zaleca się użycie podkładek pod gorące przedmioty ustawiane na blacie.

Wysokość: 45

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.