Menu

Stolnica silikonowa Mastrad

Cechy produktu

  • Producent Mastrad 

Opis

duża stolnica silikonowa (40 x 60 cm) marki Mastrad, genialna na szerokie zapotrzebowania. Przekonaj się jak wygodnie i przyjemnie można rozwałkować ciasto, bez efektu przywierania. Dla ułatwienia pracy, stolnica ma rozrysowane miarki, dzięki którym z łatwością zespolisz ciasto do krągłej albo prostokątnej blachy.

Rozwałkowanie ciasta na odpowiedni rozmiar to żaden problem, gdy masz stolnicę silikonową Mastrad. Odporność silikonu na wysokie temperatury sprawia, że stolnica może słzastosować jednocześnie jako mata do pieczenia.

To niezwykle ergonomiczne rozwiązanie. Stolnica jest także rozciągliwa i można zawinąć w niej ciasto w rulon, a następnie przechowywać w lodówce lub zamrażalniku, dzięki wytrzymałości na niskie temperatury. Mycie w zmywarce: tak, Kolor: czerwony, wymiary: 40 x 50 x 0,3 cm, Materiał: silikon, Gwarancja: 2 lata.

ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.