Menu

STÓŁ CHŁODNICZY 240L 2-DRZWIOWY Z NADSTAWKĄ I BLATEM GRANITOWYM / YG-05275 / YATO - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent Yato 

Opis

Stół chłodniczy 2-drzwiowy marki YATO YG-05275 z blatem roboczym z marmuru i nadstawką.

Stół chłodniczy do pizzy o rozmiarach 900x700x1075mm ma objętość komory 240L. Przeznaczony jest do przechowywania żywności w zakresie temperatur +2~+80C.

doskonale pasuje do rodzaju punków gastronomicznych do przygotowywania pizzy czy sałatek.

obudowa zewnętrzna i wewnętrzna stworzona z wysokiej jakości stali rdzoodpornej SS201 gwarantuje wysmakowany wygląd, a jednocześnie jest nieskomplikowana w utrzymaniu w czystości.

Dolny agregat chłodniczy marki Zanussi o mocy 170W wykorzystuje czynnik chłodniczy R600a przeznaczony do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 300C i wilgotności względnej 55%. Zasilany jest prądem o napięciu 220-240V ~50Hz. Elektroniczny sterownik z cyfrowym wyświetlaczem temperatury.

Urządzenie ma chłodzenie statyczne z obiegiem wymuszonym wentylatorem i funkcję samoczynnego odszraniania.

Model z samozamykającymi się drzwiami z wygodnymi uchwytami do otwierania. Na każde drzwi ma w pakiecie po 1 półce rusztowej powlekanej PVC o nośności max 40kg - przy równomiernym obciążeniu. Zezwala na przechowywanie pojemników GN 1/1.

Masywny blat z marmuru umożliwia przygotowywanie potraw i jest łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości.

Góryny otwór przeznaczony na pięć pojemników GN1/6 o głębokości max 150mm, które zezwalają na przechowywanie rozmaitego rodzaju dodatków i części do pizzy czy sałatek. Pojemniki nie wchodzą w skład zestawu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.