Menu

STÓŁ CHŁODNICZY DO PIZZY 580L 2-DRZWIOWY 7 SZUFLAD GRANITOWY BLAT / YG-05310 / YATO - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent Yato 

Opis

Stół chłodniczy 2-drzwiowy z 7 szufladami marki YATO YG-05275 z blatem roboczym z granitu.

Stół chłodniczy do pizzy o wymiarach 2025x800x1000mm ma pojemność komory 580L. Przeznaczony jest do przechowywania żywności w zakresie temperatur -2~+80C.

rewelacyjnie nadaje się do rodzaju punków gastronomicznych do przygotowywania pizzy czy sałatek.

pokrywa zewnętrzna i wewnętrzna tworzona z wysokiej jakości stali nierdzewnej SS201 zapewnia wykwintny wygląd, a jednocześnie jest przystępna w utrzymaniu w czystości.

Boczny agregat chłodniczy marki Embraco o mocy 215W wykorzystuje czynnik chłodniczy R290 dedykowany do pracy w 4 klasie klimatycznej, przy maksymalnej temperaturze otoczenia 300C i wilgotności względnej 55%. Zasilany jest prądem o napięciu 220-240V ~50Hz. Elektroniczny sterownik z cyfrowym wyświetlaczem temperatury. Przeciętne roczne zużycie energii 1026kWh.

Urządzenie ma chłodzenie z obiegiem wymuszonym wentylatorem i funkcję automatycznego odszraniania.

Model z samozamykającymi się drzwiami z wygodnymi uchwytami do otwierania. Na każde drzwi ma w pakiecie po 1 półce rusztowej powlekanej PVC o nośności max 40kg - przy równomiernym obciążeniu. Umożliwia przechowywanie pojemników GN 1/1. Poza tym z lewej strony znajduje się 7 niechłodzonych szuflad, które perfekcyjnie nadają się do przechowywania koniecznych w pracy przyborów, przypraw czy pojemników.

Masywny blat z granitu z rantem bocznym i tylnym umożliwia przygotowywanie potraw i jest nietrudny w czyszczeniu i utrzymaniu w czystości.

Stół osadzony jest na 6 kółkach skrętnych, z czego 3 frontowe mają hamulce.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.